Poznaj korzyści kuracji 

 

  • Wygoda –  siedzisz wygodnie przez monitorem swojego komputera, nigdzie się nie spieszysz, nie stoisz w korkach, nie czekasz w kolejce. Jesteś w swoim domu, w czasie który Tobie najlepiej odpowiada, ubrany w wygodny strój. Wygodniej już się nie da!
  • Oszczędność czasu – jesteś zapracowany, masz dużo obowiązków, a może nie masz z kim zostawić dziecka? Prowadzenie kuracji żywieniowej online będzie dla Ciebie idealnym i wygodnym rozwiązaniem.
  • Plan żywieniowy dopasowany do Ciebie – przeprowadzę  z Tobą wywiad, analizując Twoje dotychczasowe żywienie, preferencje kulinarne oraz Twój tryb życia (wywiady w formie wygodnych formularzy online, które wypełniasz w dogodnym dla Ciebie czasie). Poznając Ciebie, Twoje preferencje żywieniowe, aktywność zawodową i fizyczna jestem w stanie dopasować skuteczny i smaczny plan żywieniowy do Twoich potrzeb i oczekiwań.
  • Twoje ulubione smaki w menuotrzymasz propozycje zdrowych, dopasowanych do Ciebie dań. Jadłospisy będą ułożone tak, aby uzyskać zamierzone wspólnie ze mną cele. Układając menu,  weźmę pod uwagę to, co lubisz jeść.
  • Motywacja – dzięki niej nie tylko pracujesz “tu i teraz” nad poprawą masy ciała, ale również nad zmianą sposobu myślenia i wypracowania nawyków żywieniowych na całe życie!
  • Oszczędnośćstaram się układać jadłospis w sposób, który pozwala nie marnować żywności. Dzięki temu jesz zdrowo, smacznie, a do tego oszczędzasz i uczysz się planować zakupy spożywcze!

Wybierz dietę online

W zależności od rodzaju współpracy jaki ze mną podejmiesz, ustalę m.in.: rozkład posiłków dopasowany do planu Twojego dnia, zaproponuję ulubione potrawy oraz wykluczę z nich produkty, których nie lubisz. Po otrzymaniu od Ciebie przelewu, do tygodnia czasu otrzymasz jadłospis oraz materiały, które pomogą Ci się do niego stosować.

sss